5,314
Dziś Środa
2023-03-22

Sprawdź koniecznie, które podmioty w gminie Lublin Miasto publikują obecnie najwięcej przetargów

Aktualizacja: dzisiaj12:25
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_inwestor_ludzie podanie reki2.jpg

NA DZISIAJ – 2023-03-22 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w gminie Lublin Miasto publikują najwięcej przetargów

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-03-22 godz: 12:54:00
2.Ilość wszystkich firm w gminie Lublin Miasto wynosi: 78661
3.Ilość firm AKTYWNYCH w gminie Lublin Miasto wynosi: 42007
Pierwsze miejsce
Spośród instytucji, które obecnie w gminie Lublin Miasto publikują nowe ogłoszenia przetargowe, pod względem ich liczby na pierwsze miejsce bardzo wyraźnie wysuwa się GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W LUBLINIE. W okresie 1-22 marzec 2023 inwestor ten zamieścił 74 przetargi.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu jest IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W LUBLINIE. Obecnie inwestor ten zwiększył ilość opublikowanych przetargów o 36.
Trzecie miejsce
Na trzeciej pozycji widnieje teraz REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ, gdzie liczba publikowanych przetargów wzrosła o 22.
Firmy o największym wzroście liczby przetargów w gminie Lublin Miasto za okres 1-22 marzec 2023

W REGIONACH Panorama regionu – odkryj, u których podmiotów gospodarczych najszybciej rośnie liczba przetargów

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Porównaj, jakie podmioty gospodarcze w gminie Lublin Miasto publikowały najwięcej przetargów w ubiegłych miesiącach

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Zobacz, które podmioty gospodarcze w gminie Lublin Miasto będą publikować najwięcej przetargów

Trwa pobieranie danych...